Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia i w wielu domach pojawią się pięknie przystrojone choinki. Jedną z najważniejszych ozdób jest choinkowa bombka. A czy wiecie Państwo jak taka bombka powstaje? A może ktoś miałby ochotę wykonać bombkę własnoręcznie? Jeśli tak, to zapraszamy na wycieczkę do fabryki bombek choinkowych.

Fabryka bombek w Piotrkowie w ten sposób zachęca do odwiedzin:

(…) Podczas wizyty w fabryce wszyscy zwiedzający mają możliwość obejrzenia kolejnych etapów produkcji, a także samodzielnego dekorowania bombek w ramach przygotowanych warsztatów. Organizowane przez nas warsztaty dekorowania bombek to gwarancja otrzymania wszystkich niezbędnych materiałów – a także pomocy fachowej dekoratorki z naszej załogi. Każdy zwiedzający ma możliwość ręcznego dekorowania czterech bombek. Gotowe bombki nasz dział pakowania przygotowuje do zabrania w drogę powrotną do domu – w bezpiecznych i estetycznych opakowaniach. (…)

W sklepie firmowym będzie można zakupić ozdoby choinkowe w cenie producenta.

Po zwiedzaniu fabryki ozdób choinkowych i wielkanocnych udamy się na obiad, a potem na trwający około dwóch godzin spacer po Piotrkowie Trybunalskim.

Piotrków odegrał szczególną rolę w historii polskiego parlamentaryzmu. Historycy ustalili na podstawie zachowanych dokumentów, że ostateczne ukształtowanie się parlamentu polskiego z podziałem na dwie izby: Sejm i Senat, nastąpiło w Piotrkowie na zwołanym przez Jana Olbrachta zjeździe generalnym w styczniu 1493 roku.

Podczas około dwugodzinnego spaceru w rejonie piotrkowskiego Rynku zobaczymy najważniejsze zabytki miasta oraz przypomnimy, dlaczego Piotrków był tak ważny w kształtowaniu ustroju I Rzeczypospolitej.

PROGRAM

Spotykamy się w sobotę, 27 listopada 2021, na placu Bankowym w rejonie pomnika Juliusza Słowackiego o godzinie 7:30. O godzinie 7:45 odjazd w kierunku Piotrkowa. W drodze do Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymamy się na krótki postój.

Godzina 10:30 rozpoczęcie zwiedzania Fabryki Bombek Choinkowych

O godzinie 13:15 obiad w Piotrkowie. Możliwe jest zamówienie posiłku: Rosół / Kotlet Devolay z ziemniakami i zestawem surówek/ kawa / herbata (cena 40,00 PLN).

Godzina 14:15 początek spaceru po Piotrkowie Trybunalskim.

Około 16:30 wyjazd w kierunku Warszawy. Przewidywany powrót na plac Bankowy około godziny 19:00

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

KOSZT WYCIECZKI – 185,00 PLN/osoba

Cena obejmuje bilety wstępu do wszystkich obiektów, koszt warsztatów w Fabryce Bombek, opiekę pilota, lokalnych przewodników, ubezpieczenie NNW (DO 10 000,00 PLN) oraz przejazd autokarem klasy turystycznej.

Cena nie obejmuje posiłku. Możliwe jest zamówienie posiłku: Rosół / Kotlet Devolay z ziemniakami i zestawem surówek/ kawa / herbata (cena 40,00 PLN).

REZERWACJĘ MIEJSCA NALEŻY POTWIERDZIĆ WPŁATĄ ZADATKU W WYSOKOŚCI 70,00 PLN W CIĄGU 72 GODZIN OD DATY OTRZYMANIA MAILA POTWIERDZAJĄCEGO UDZIAŁ W WYCIECZCE. CAŁOŚĆ KWOTY NALEŻY WPŁACIĆ DO PIĄTKU, 12 LISTOPADA 2021.

NUMER KONTA: (W TYTULE PRZELEWU PROSIMY WPISAĆ HASŁO „Piotrków”.)

Arktour/ ul.Egejska 11/ 02-764 Warszawa

mBank 35 1140 2004 0000 3202 7694 8118

Aby wycieczka odbyła się, wpłaty powinno dokonać przynajmniej 20 osób.

Do autokaru wsiadamy według kolejności wpłat zadatków. Z przyczyn niezależnych kolejność zwiedzania może zostać zmieniona.

DOKONANIE WPŁATY OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW UCZESTNICTWA.

Warunki uczestnictwa oraz ubezpieczenia dostępne są pod linkiem: https://tinyurl.com/yatbz6l2 oraz na stronie www.zwiedzajznami.com.pl

Przy rezerwacji miejsca należy podać datę urodzenia oraz numer telefonu. Pominięcie tych danych jest równoznaczne z rezygnacją z ubezpieczenia NNW !

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYCIECZKĘ ( Po przesłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na potwierdzenie uczestnictwa).

Organizatorem jest Biuro Przewodnickie Arktour, numer wpisu do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego numer 1923.

Kontakt Biuro Przewodnickie „Arktour”. Telefon: 514-784-177 lub 508 101 105

e-mail: biuro@zwiedzajznami.com.pl

https://www.facebook.com/ArktourWHU

www.zwiedzajznami.com.pl

DO ZOBACZENIA

Podawane przy rejestracji dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji bieżącej usługi turystycznej oraz zapisane zostają w dokumentacji księgowej sporządzanej dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Po zakończeniu realizacji usługi firma Arktour WHU nie przetwarza Państwa danych ani nie nie zostają one umieszczone w żadnej bazie Klientów.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 3 ust. 3 oraz Art. 5 ust. 2 do niniejszej imprezy nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.