Zapewne zdarzało się Państwu odwiedzać Kazimierz nad Wisłą, jednak my proponujemy nadzwyczaj klimatyczne i niezwykłe zwiedzanie tego miasta! Czy zwiedzaliście Państwo to przepiękne miasto po zmroku przy blasku pochodni? Jeśli nie, to właśnie nadarza się okazja by zwiedzić Kazimierz w ten niepowtarzalny sposób. Po zapadnięciu zmroku pomiędzy poszczególnymi punktami programu będziemy poruszać się kazimierskimi trolejbusami!

Podczas zwiedzania zobaczymy historyczne centrum Kazimierza z dawną dzielnicą żydowską, kazimierskimi trolejbusami przejedziemy na Cmentarz Żydowski i przejdziemy z pochodniami przez Wąwóz Korzeniowy

Tak napisali na swojej stronie organizatorzy Nocnego Zwiedzania Kazimierza (my nie będziemy zwiedzali w nocy tylko wieczorem!):

(…) Oryginalne Nocne Zwiedzanie Kazimierza z pochodniami od ponad dziewięciu lat dostarcza niezapomnianych emocji ,radości i przeżycia dla naszych Gości

Jesteśmy laureatami konkursów na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2021, 2015 i głównej nagrody Trendy w Turystyce 2017 za Najlepszą Nową Ofertę Turystyczną w Polsce. (…)

W drodze do Kazimierza nad Wisłą zatrzymamy się w Puławach, by zwiedzić to urocze miasto, kojarzone najczęściej z Izabelą Czartoryską, w towarzystwie lokalnego przewodnika. Długość spaceru zależy od warunków pogodowych. Przy dobrej pogodzie przewidujemy około 1,5 godziny na wędrówkę po Puławach.

Zapraszamy na nietypowe zwiedzanie Kazimierza nad Wisłą!

PROGRAM

Spotykamy się na placu Bankowym w rejonie pomnika Juliusza Słowackiego w sobotę, 25 lutego 2023, o godzinie 10:15. O godzinie 10:30 odjazd w kierunku Puław.

Około godziny 13:00 początek zwiedzania Puław. Długość spaceru dostosowana będzie do warunków pogodowych.

Po wizycie w Puławach przejazd do Kazimierza nad Wisłą.

Po przyjeździe do Kazimierza przerwa około dwóch na posiłek we własnym zakresie oraz samodzielne zwiedzanie miasta.

O godzinie 17:30 zbiórka przy studni na rynku i rozpoczęcie wieczornego zwiedzania Kazimierza. Odwiedzimy historyczne centrum Kazimierza z dawną dzielnicą żydowską, kazimierskimi trolejbusami przejedziemy na Cmentarz Żydowski i przejdziemy z pochodniami przez Wąwóz Korzeniowy. Czas trwania około 2,5 godziny.

Około godziny 20:00 odjazd w kierunku Warszawy.

Planowany powrót około godziny 22:30.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

KOSZT WYCIECZKI – 245,00 PLN/osoba

Cena obejmuje opiekę pilota, lokalnych przewodników, udział w wydarzeniu „Nocne Zwiedzanie Kazimierza nad Wisłą” (70,00 PLN), przejazd Kazimierskimi busikami, ubezpieczenie NNW (DO 10 000,00 PLN) oraz przejazd autokarem klasy turystycznej.

Cena nie obejmuje posiłku. Po przyjeździe Do Kazimierza przewidujemy około dwugodzinną przerwę na posiłek we własnym zakresie i samodzielne zwiedzanie miasta.

REZERWACJĘ MIEJSCA NALEŻY POTWIERDZIĆ W CIĄGU 72 GODZIN OD DATY OTRZYMANIA MAILA POTWIERDZAJĄCEGO WPŁATĄ ZADATKU W WYSOKOŚCI 70,00 PLN.

CAŁOŚĆ KWOTY MOŻNA WPŁACIĆ WRAZ Z ZADATKIEM LUB DOKONAĆ DOPŁATY DO PIĄTKU 10 LUTEGO 2023.

PO TYM TERMINIE, PO OTRZYMANIU DROGĄ MAILOWĄ POTWIERDZENIA REZERWACJI MIEJSCA, PROSIMY DOKONYWAĆ WPŁATY CAŁOŚCI.

NUMER KONTA: W tytule przelewu prosimy wpisać hasło „Kazimierz 25”

Arktour: mBank 35 1140 2004 0000 3202 7694 8118

Aby wycieczka odbyła się, wpłaty powinno dokonać przynajmniej 25 osób.

Do autokaru wsiadamy według kolejności wpłat zadatków.

DOKONANIE WPŁATY OZNACZA AKCEPTACJĘ WARUNKÓW UCZESTNICTWA

Warunki uczestnictwa oraz ubezpieczenia dostępne są pod linkiem: https://tinyurl.com/yatbz6l2 oraz na stronie www.zwiedzajznami.com.pl

Przy rezerwacji miejsca należy podać datę urodzenia oraz numer telefonu. Pominięcie tych danych jest równoznaczne z rezygnacją z ubezpieczenia NNW !

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYCIECZKĘ

( Po przesłaniu zgłoszenia należy oczekiwać na potwierdzenie uczestnictwa).

Organizatorem jest Biuro Przewodnickie Arktour , numer wpisu do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego numer 1923.

Kontakt Biuro Przewodnickie „Arktour”.

Telefon: 514-784-177 lub 508 101 105

biuro@zwiedzajznami.com.pl

https://www.facebook.com/ArktourWHU

www.zwiedzajznami.com.pl

DO ZOBACZENIA

Podawane przy rejestracji dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji bieżącej usługi turystycznej oraz zapisane zostają w dokumentacji księgowej sporządzanej dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Po zakończeniu realizacji usługi firma Arktour WHU nie przetwarza Państwa danych ani nie nie zostają one umieszczone w żadnej bazie Klientów.

Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 3 ust. 3 oraz Art. 5 ust. 2 do niniejszej imprezy nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.